Suliszew 53, 96-115 Nowy Kawęczyn
535 096 330
kajaki@splywy-rawka.pl

Spływy Rawką jeszcze nigdy nie były takie przyjemne!

Spływy Rawką jeszcze nigdy nie były takie przyjemne!

Spływy Rawką to jedne z bardziej popularnych spływów kajakowych organizowanych w Polsce. Dzika natura rzeki Rawka sprawia, że spływy nią to wspaniała przygoda.

Kajaki

Pływanie kajakami jeszcze nigdy nie było takie przyjemne! Nasze kajaki są nowe (firmy Roteko), co daje fantastyczny komfort pływania.

Posiadamy kajaki jedno oraz dwuosobowe. W dwuosobowych jest dodatkowa dostawka dla dzieci, dlatego tym gorąco zapraszamy na spływy Rawką całe rodziny.

Wiosła

Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym kajakarzem prawdopodobnie wybierzesz wiosła skrętne. Jeśli jednak dopiero zaczynasz lub przyzwyczaiłeś się do wioseł prostych, takie także posiadamy w naszej Wypożyczalni kajaków Zosia.

Kapoki i torby wodoodporne

Na wyposażeniu posiadamy nowe kapoki oraz wodoodporne torby na cenne przedmioty, które zabieramy ze sobą na spływ.

A dlaczego Zosia to Zosia?

Nasza Wypożyczalnia kajaków Zosia swoją nazwę zawdzięcza tej małej dziewczynce ze zdjęcia poniżej. Zosia jest naszą 6-letnią córką i jak się okazuje, miłośniczką pływania na kajakach.

O wyczynach Zosi na spływach Rawką przeczytasz we wpisie Zosia-samosia sama pływa!

Marzysz o spływie Rawką? Skontaktuj się z nami!

 

Jedna odpowiedź

  1. Maciej pisze:

    Czego będę potrzebował na taki spływ? Czy muszę coś kupić, czy macie do wypożyczenia cały sprzęt? Jak to wygląda, jak się spłynie, to potem przyjeżdżacie po kajaki?

Comments are closed.